Ansatte

Daglig ledelse

Petter Lundeby

  • Posisjon: Styremedlem i Husvik SIA
  • E-post: petter.lundeby@husvikhus.com
  • T.: (+47) 91 135 222

Vita Bruvele

  • Posisjon: Teknisk direktør, Styremedlem i Husvik SIA
  • E-post: vita.bruvele@husvikhus.com
  • T.: (+371) 26 470 309

Liene Bulvane

  • Posisjon: Kontor administrator
  • E-post: liene.bulvane@husvikhus.com

Salg og Prosjektledelse

Renars Kasparovics

  • Posisjon: Prosjektleder
  • E-post: renars.kasparovics@husvikhus.com

Kristaps Juska

  • Posisjon: Prosjektleder
  • E-post: kristaps.juska@husvikhus.com

Kalvis Abelkalns

  • Posisjon: Prosjektleder
  • E-post: kalvis.abelkalns@husvikhus.com

Prosjektering

Oksana Krekova

  • Posisjon: Leder av Prosjekteringsavdeling
  • E-post: oksana.krekova@husvikhus.com

Armands Strelis

  • Posisjon: Ingeniør
  • E-post: armands.strelis@husvikhus.com

Olga Blazevica-Juhnevica

  • Posisjon: Ingeniør
  • E-post: olga.blazevica@husvikhus.com

Dagne Vilka

  • Posisjon: Ingeniør
  • e-post: dagne.vilka@husvikhus.com

Vadims Krasovskis

  • Posisjon: Tekniker
  • E-post: vadims.krasovskis@husvikhus.com

Produksjon

Andris Skuja

  • Posisjon: Produksjonssjef
  • E-post: andris.skuja@husvikhus.com
  • T.: (+371) 29 374 964

Lolita Kalnina

  • Posisjon: Logistikk
  • E-post: lolita.kalnina@husvikhus.com
  • T.: (+371) 26 522 030

Renars Milass

  • Posisjon: Innkjøpsansvarlig
  • e-post: renars.milass@husvikhus.com
  • T.: (+371) 29 339 929